Milujeme estetiku, krásné věci a dechberoucí eventy. Projekt Event designers je náše srdcovka. Vznikly jsme evolucí Oliveřiny firmy Bablfuk, kde navazujeme na 5 let její praxe s luxusními balónkovými dekoracemi. Inspiruje nás módní průmysl, architektura a profesionální grafika. Vytváříme kreativní, detailně propracované a stylové varianty dekorací, které vezmou dech a zároveň koncepčně sedí dané události i vašemu budgetu. Máme backround vysokých manažerských pozic, takže jsme kreativní, ale zároveň stojíme nohama na zemi. We do know how to deliver.

Olivera
Spolehlivost sama, neskončí dokud vše není perfektní a klient spokojený. Je kreativním srdcem našeho týmu a těžká pohodářka. Krom kouzel s balónky a dalšími dekoracemi má ty nejlepší nápady, skvěle kreslí a tvoří animace. Black is her happy Color.

Míša
Miluje krásno a nedílnou součástí jejího života jsou architektura, design a móda. Její vášně formují osobitý styl tvorby ED. Perfekcionistka, posedlá zákaznickou zkušeností, nezlomná optimistka a vizionářka , která se nebojí jít proti proudu. Potřebuje šanony v pastelových barvách, fungující systém a vždy je overdressed.